“З минулого у майбутнє” — презентація та передача видань

12 вересня 2019 року ЛОО Українське товариство охорони пам’яток історії та культури в межах реалізації “Проекту збереження друкованої культурної спадщини” проведе презентацію видань, що надійшли на його адресу та буде передано представникам громади села Бишки, Козівського району, Тернопільської області.

На Тернопільщину передадуть 123 примірники літератури, які попередньо були опрацьовані (описані та внесені у електронний каталог, що є у відкритому доступі). Всі ці видання надійшли в Україну завдяки партнеру Проекту – транспортній компанії MEEST-America, Inc. Збірка повертається в село де 7 листопада 1919 року народився Дмитро Гайдук — український патріот, зв’язковий проводу ОУН, сумівець, фундатор 24 тому “Літопису УПА”. Цю літературу Д. Гайдук збирав разом із дружиною Галиною (Helene), яка й передала видання в Україну. Печатки та наліпки із зазначенням адреси родини Гайдук в місті Вісконсенс Деллс у США, дарчі написи на сторінках художньої літератури, довідниках, часописах, альманахах дадуть змогу дізнатись про життя української діаспори у США.

Запрошуємо журналістів та гостей ознайомитися з виданнями, що надійшли із США, в часі передачі літератури до Музею національно-визвольної боротьби ім. Якова Бусола у с.Бишки. При презентації відбудеться знайомство з людьми, які приймають ці видання для подальшої популяризації при проведенні національно-патріотичного виховання молоді.

7 Вересня 2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.