Квітень – збережена друкована спадщина

Письменник-есеїст, публіцист, драматург та політичний діяч, якого вважають основоположником англійської журналістики, Джозеф Еддісон (1672-1719), писав: “Книги – це скарби людського розуму, які мають переходити у спадок від покоління до покоління на вжиток тих, хто народиться згодом”.

Друковане слово, від початків книгодрукування, уособлює в собі тяглість поколінь. Як будь-яку пам’ятку — його не можна змінювати за чиєюсь волею та бажанням. Це культурна спадщина, яка належить не комусь конкретно, не якійсь частині суспільства. У всі часи книги об’єднували матеріальні і духовні складові народів та націй.Видання, що в першій половині квітня 2019 року було внесено до каталогу Проекту.


Видання, що в першій половині квітня 2019 року було внесено до каталогу Проекту.

“Проект збереження друкованої культурної спадщини”, створений Львівською обласною організацією Українського товариства охорони пам’яток історії та культури, пропонує Вам ознайомитись з документами та матеріалами, що в першій половині квітня 2019 року було внесено до каталогу Проекту. Видання підготовлено для подальшої передачі у фонди українських бібліотек, які потребуватимуть їх, готові прийняти на збереження, відкриті до співпраці та підтримують наше гасло: “Знайти! Зібрати! Зберегти!”


Видання, що в першій половині квітня 2019 року було внесено до каталогу Проекту.

За довідками звертатись library@savebook.net.ua

18 Квітня 2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.